Stellenangebot / Állásajánlat

Szakmunkások toborzásához és koordinálásához munkatársat keresünk Nagytarcsai irodánkba

Hölgyek és Urak jelentkezését egyaránt várjuk.

Németországi szakember igényünk kielégítése érdekében lelkes jó kommunikációs képességgel rendelkező fémipari szakmákhoz nem idegen munkatársat keresünk, hegesztők, csőszerelők, szerkezetlakatosok, géplakatosok és élhajlítósok toborzásához, koordinálásához rövidtávú kezdéssel.

Feladatok:

  • Cégünkhöz pályázó szakemberek előzetes szűrése telefonon.
  • Szakemberekkel próbamunka időpont leszervezése.
  • Próbamunkának levezetése és kiértékelése.
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása: teszt eredmények dokumentálása, szakmai tapasztalatok feljegyzése, alkalmaságnak megfelelő szakterület megállapítása.
  • Németországi irodánkból érkező szakember megrendelések teljesítése.

Elvárások:

  • Alapszintű számítógépes ismeretek: Microsoft Outlook, Excel, Word.
  • Kiváló és lelkes kommunikációs képesség.
  • Német nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • Cégünk egy stabil háttérrel rendelkező német/magyar vállalkozás.
  • Hosszútávú, megbízható szerződéses munkaviszony.
  • Kiemelten magas kereseti lehetőség.
  • Igényes irodai munkakörnyezet.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes pályázatát kereseti igényének megadásával következő email címünkre: tárgyba jelölje meg: „toborzó” vagy hívja a következő számot: 06 30 290 9838. Címünk: europakraft GmbH Magyarországi Fióktelepe, 2142 Nagytarcsa, Naplás u 8. (Budapest M0-áson közvetlen az 58-as lejáró mellett)

Ez a munkahely várja Önt