Stellenangebot / Állásajánlat

Hegesztő toborzó & Csőszerelő toborzó munkatársat keresünk Nagytarcsai irodánkba

Högyek és Urak jelentkezését egyaránt várjuk.

Németországi szakember igényünk kielégítése érdekében lelkes jó kommunikáció képességgel rendelkező szakmabeli munkatársat keresünk, hegesztők, csőszerelők, szerkezetlakatosok, géplakatosok és élhajlítósok toborzásához rövidtávú belépéssel.

Feladatok:

  • Cégünkhöz pályázó szakemberek előzetes szűrése telefonon.
  • Szakemberekkel próbamunka időpont leszervezése és a próbamunka "levezetése" kiértékelése (elsősorban AWI-, MIG/MAG-hegesztők, csőszerelők hegesztési és rajzolvasási tudás).
  • Irodai adminisztrációs feladatok : teszt eredmények dokumentálása, szakmai tapasztalatok feljegyzése, alkalmasságnak megfelelő szakterület megállapítása.
  • Németországi irodánkból érkező szakember megrendelések teljesítése, a legmegfelelőbb szakember kiválasztása, kezdés időpontjának és az egyéb részletek egyeztetése

Elvárások:

  • Alapszintű számítógépes ismeretek: Microsoft Outlook, Excel, Word.
  • Kiváló lelkes kommunikációs képesség.
  • Üzemi színtű német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező német/magyar vállalkozás.
  • Hosszútávú, megbízható szerződéses munkaviszony.
  • Kiemelt kereseti lehetőség.
  • Igényes irodai munkakörnyezet.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes pályázatát kereseti igényének megadásával következő email címünkre: . tárgyba jelölje meg: „toborzó” vagy hívja a következő számot: 06 30 290 9838. Címünk: europakraft GmbH Magyarországi Fióktelepe, 2142 Nagytarcsa, Naplás u 8. (Budapest M0-áson közvetlen az 58-as lejáró mellett)