Stellenangebot / Állásajánlat

Bérszámfejtő / HR munkatárs német nyelvtudással

Az Europakraft GmbH és Magyarországi Fióktelepe Németországban nagy létszámban alkalmaz és kölcsönöz fémipari szakembereket, akiket német jogviszonyban foglalkoztat. A munkavállalók bérszámfejtése az europakraft GmbH Nagytarcsai Fióktelepén történik, ahol HR-részlegünket megerősíteni kívánjuk

Feladatok:

  • Munkaszerződések, be- és kiléptetések bonyolítása
  • Munkaórák, szabadságok, utazási költségtérítések rögzítése német nyelvű bérszámfejtő szoftverben
  • Bérszámfejtés készítés
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás és tájékoztatás
  • Statisztikák, elemzések, kimutatások készítése a szakmai vezető részére.

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 1év szakmai tapasztalat vagy gyakorlat
  • Német nyelvtudás középfokon
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Bérszámfejtésben szerzett több éves pasztalat
  • Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás magas szinten vagy anyanyelvi szinten

Szükséges kompetenciák:

  • Önálló, megbízható munkavégzés;
  • Precizitás, pontosság;
  • Ügyfélközpontúság;
  • Türelmes, higgadt személyiség;
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, monotóniatűrés;
  • Terhelhetőség és konfliktuskezelő képesség.

Ajánlatunk:

  • Teljeskörű betanítás
  • Modern, családias munkakörnyezet
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Magas bérezés
  • Utazási költségtérítés
  • Hosszú távú biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Europakraft GmbH Magyarországi Fióktelepe, 2142 Nagytarcsa, Naplás út 8. 30 km-es körzeten belül lakó vagy budapesti pályázókat várunk. Cégünk az M0 autópálya melletti kereskedelmi parkban található.

Fényképes önéletrajzokat az e-mail címre kérjük megküldeni, tárgyban kérjük nevezze meg a pozíciót „HR munkatárs“ Pályázatában kérjük szerepeltesse bérigényét.

Ez a munkahely várja Önt